Kontaktpersoner

Navn Funktion Mobil nr. e-mail
Frederik Rasmussen Direktør  +45-40274881 frederik@alderslyst-elektro.dk
Finn Rasmussen Direktør  +45-40517698 finn@alderslyst-elektro.dk
Kirsten Petersen
Ordre behandling
Lager
 +45-86827411 kirsten@alderslyst-elektro.dk
Hejne Bugge Programmør
Drev-teknik
 +45-40270598 hejne@alderslyst-elektro.dk
Steen Petersen Salg – service
Servo systemer
 +45-25447155 steen@alderslyst-elektro.dk
Thorild Helms Skov Salg – service
Servo systemer
+45-25447145  thorild@alderslyst-elektro.dk
Peter Pedersen Dokumentation
Tavlekonstruktion
 +45-25447154 peter@alderslyst-elektro.dk

 

Nyhedsbrev
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og hold dig opdateret med nyheder.